Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Po raz kolejny pod takim hasłem odbyła się w Koszęcinie impreza plenerowa dla dzieci z udziałem przedstawicieli służb mundurowych. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji w tym pokaz umiejętności i wyszkolenia koni policyjnych, a także prezentację sprzętu wykorzystywanego w czasie codziennej służby przez poszczególne formacje.
Dodano: 19.06.2019 „Mundurowi Dzieciom Gminy Koszęcin” -
Nadchodzi czas wakacji i beztroskiego wypoczynku połączonego z rekreacją w wodzie i nad wodą. Niestety jest to również okres, kiedy dochodzi do większej liczby utonięć. Aby zapobiegać tego typu zdarzeniom policjanci działają w ramach trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”.
Dodano: 19.06.2019 "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" -
Przed nami długi weekend związany ze świętem Bożego Ciała. W tym czasie zapowiadana słoneczna pogoda z pewnością wpłynie na znaczne nasilenie ruchu turystyczno-wypoczynkowego. Na drogach pojawi się więcej samochodów, motocyklów i rowerów. Pamiętajmy jednak aby przed wyjazdem sprawdzić stan techniczny naszych pojazdów, a podczas podróży kierować się przede wszystkim rozsądkiem i bezpieczeństwem swoim oraz innych uczestników ruchu drogowego. Działania "Bezpieczny weekend-Boże Ciało" rozpoczęły się dzisiaj o godzinie 6.00. Aż do poniedziałku na drogach należy spodziewać się większej ilości policyjnych patroli.
Dodano: 19.06.2019 Działania Bezpieczny weekend-Boże Ciało 2019