Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Wiadomości

Tragiczny wypadek na torach. Nie żyje mężczyzna

Data publikacji 08.12.2015

Lublinieccy policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na torowisku przy ulicy Plebiscytowej. Pod kołami pociągu Pendolino zginął 65-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po 20.00 na tzw. „dzikim przejściu” przez torowisko przy ulicy Plebiscytowej w Lublińcu. Pociąg relacji Wrocław Główny – Warszawa Wschodnia, potrącił 65-letniego mieszkańca Lublińca. Mężczyzna zginął na miejscu. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny. Przyczyny i okoliczności wypadku ustalają lublinieccy kryminalni. Wiadomo już, że maszynista był trzeźwy.

Powrót na górę strony