Pomimo obowiązku, nie korzystają z wyznaczonych przejść
W piątek policjanci przeprowadzili działania ukierunkowane na bezpieczeństwo pieszych. Pomimo licznych apeli i ostrzeżeń okazuje się, że ci pomimo takiego obowiązku, nie korzystają z przejść dla pieszych. Skracając sobie drogę, przechodzą w miejscach nie wyznaczonych i stwarzają zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu.
22.01.2018
Lubliniec Ruch Drogowy