O bezpieczeństwie z przedszkolakami
Policjanci z lublinieckiej komendy spotkali się dziś z podopiecznymi z Miejskiego Przedszkola nr 6. Najmłodsi mieszkańcy miasta wzięli udział w prelekcji o bezpieczeństwie. Mundurowi przypomnieli jak w bezpieczny sposób korzystać z zimowego wypoczynku a także jak być bezpiecznym uczestnikiem ruchu.
24.01.2017
Lubliniec Profilaktyka