W Rusinowicach rozmawiali o bezpieczeństwie
W ramach trwającej kampanii Rok Pieszego, policjanci z lublinieckiej drogówki odwiedzili dzieci i młodzież z Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjnego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo na drodze.
22.10.2017
Lubliniec Profilaktyka