Rozmawiali z przedszkolakami o bezpieczeństwie
Przez cały rok policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu organizują spotkania z przedszkolakami i uczniami szkół podstawowych, gdzie opowiadają o swojej codziennej służbie, a przede wszystkim przypominają o bezpieczeństwie. Dziś dzielnicowy i profilaktyk spotkali się z przedszkolakami z „ósemki”.
14.11.2017
Lubliniec Profilaktyka