Ostrzegali młodych kierowców przed brawurą
Policjant z drogówki i profilaktyk spotkali się z podopiecznymi Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. Policjanci ostrzegali młodych kierowców przed brawurą i apelowali o zachowanie ostrożności za kierownicą. Dzięki alkogoglom, młodzi ludzi mogli się przekonać jakie zagrożenie na drodze stanowią pijani kierowcy.
16.11.2017
Lubliniec Profilaktyka