10 rocznica „Jabłuszka i cytrynki”
Już od 10 lat, podczas Światowego Dnia Życzliwości policjanci i podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Lublińcu prowadzą wspólną akcję profilaktyczną pn. „Jabłuszko czy cytrynka”. Do dzisiejszych działań włączyli się także strażacy. Mundurowi kontrolowali czy kierujący nie łamią obowiązujących przepisów, natomiast młodzież wymierzała kary dla sprawców wykroczeń. Wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze i wzajemnej życzliwości.
21.11.2017
Lubliniec Ruch Drogowy Profilaktyka