Policjanci odnaleźli zaginionego 85-latka
Kilkanaście godzin trwały poszukiwania 85-latka, który wczoraj wyszedł z domu i nie powrócił. Dziś w południe, wyziębionego mężczyznę odnaleźli w lesie policjanci. Starszy człowiek trafił już pod opiekę lekarzy.
08.11.2017
Lubliniec Zaginięcia i poszukiwania