Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Areszt dla włamywacza
Decyzją lublinieckiego sądu, najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 19-latek, który w ciągu trzech miesięcy okradł sześć firm, zniszczył samochód oraz znieważył policjanta. Śledczy ustalają, czy nie jest też sprawcą innych przestępstw.
09.11.2016 Lubliniec Kradzieże z włamaniem -
Próbował ukryć marihuanę
Dla dwóch mieszkańców Siemianowic Śląskich, przeprowadzona przez lublinieckich policjantów kontrola zakończyła się ich zatrzymaniem i zabezpieczeniem marihuany. Podczas rozmowy z mundurowymi, jeden z mężczyzn bezskutecznie próbował ukryć narkotyk. Teraz grozi im 3 lata więzienia.
09.11.2016 Lubliniec Przestępczość narkotykowa -
Wypadek w Koszęcinie
Lublinieccy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Koszęcinie. Kierujący samochodem osobowym potrącił 76-letniego mieszkańca. Mimo udzielonej pomocy medycznej, mężczyzna zmarł w szpitalu.
09.11.2016 Lubliniec Wypadki śmiertelne