Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
6 grudnia dniem ogólnopolskiej inauguracji akcji „DZIEŃ ODBLASKÓW 2017”
W ogólnopolską akcję „DZIEŃ ODBLASKÓW” włączą się oczywiście również śląscy policjanci. Od wczesnych godzin rannych mundurowi przeprowadzą działania profilaktyczne, mające na celu rozbudzenie chęci noszenia elementów odblaskowych - nie tylko w sytuacjach, w których określają to przepisy. W celu poprawy bezpieczeństwa pieszych policjanci, podczas wybranych kontroli drogowych, prowadzonych w godzinach popołudniowo-wieczornych, będą rozdawali odblaski.
06.12.2017 Lubliniec Profilaktyka -
Podsumowanie działań SMOG
Podczas wczorajszych działań pod nazwą „SMOG” policjanci skontrolowali 42 pojazdy. Celem działań było zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i emisję spalin do atmosfery.
06.12.2017 Lubliniec Ruch Drogowy