Koszęcińscy dzielnicowi spotkali się z dziećmi
Dzielnicowi z Posterunku Policji w Koszęcinie spotkali się z uczniami podstawówki. Najmłodsi mieszkańcy gminy wiedzą już jak być bezpiecznym na drodze, w szkole i miejscu zamieszkania. Uczestnicy spotkania mieli też okazję zwiedzić posterunek i zobaczyć z bliska wykorzystywany przez funkcjonariuszy sprzęt.
02.03.2017
Lubliniec Profilaktyka