Wyładował złość na samochodach?
Lublinieccy policjanci zatrzymali wandala, który dziś rano zniszczył dwa samochody. 23-letni mieszkaniec Lublińca tłumaczył policjantom, że uszkodził samochody ponieważ …..był zdenerwowany. Chuligan w chwili zatrzymania był pijany. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.
03.03.2017
Lubliniec Wandalizm