Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Policjanci na festynie „U Oblat”
Już po raz siódmy, lublinieccy policjanci uczestniczyli w festynie rodzinnym „U Oblat”. Mundurowi przypominali uczestnikom imprezy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze i w czasie letniego wypoczynku. Zainteresowani, mogli także zobaczyć sprzęt wykorzystywany przez stróżów prawa w czasie służby.
04.06.2017 Lubliniec Profilaktyka -
Piknik w Kokotku z okazji Dnia Dziecka.
Policjanci z lublinieckiej Komendy Policji uczestniczyli w pikniku rodzinnym zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w Kokotku. Organizatorem imprezy był Zarząd Okręgowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Katowicach wraz z Dyrektorem Zakładu Karnego w Lublińcu.
04.06.2017 Lubliniec Profilaktyka