Kierował pod wpływem narkotyku
Lublinieccy policjanci zatrzymali do kontroli kierującego golfem. Nerwowe zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia mundurowych, którzy podjęci decyzję o przeprowadzeniu badania urządzeniem do wykrywania substancji narkotycznych. Wynik testu pokazał, że była to trafna decyzja.
12.07.2017
Lubliniec Nietrzeźwi kierujący