Lublinieccy Policjanci byli służbowo w Holandii !!!
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu w dniach od 9 do 13 lipca br przebywali służbowo w Holandii. Celem wyjazdu było poznanie pracy Holenderskich funkcjonariuszy, udziału samorządu lokalnego w poprawie stanu bezpieczeństwa jak i wspólne służby, wymiana informacji jak i spostrzeżeń
19.07.2017
Lubliniec Współpraca międzynarodowa