Pokaz ratownictwa wodnego w Koszęcinie.
W dniu 23.07.2017r. profilaktyk społeczny i dzielnicowy lublinieckiej Komendy Policji uczestniczyli w pokazie ratownictwa wodnego zorganizowanym przez ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego dla wszystkich osób wypoczywających na terenie Ośrodka GOSIR w Koszęcinie.
23.07.2017
Lubliniec Profilaktyka