Policjanci na pikniku „Nasza Armia w Naszym Mieście”
Lublinieccy i częstochowscy policjanci uczestniczyli w pikniku „Nasza Armia w Naszym Mieście”. Stróże prawa prowadzili działania profilaktyczne mające na celu kształtowanie bezpiecznych zachowań wśród najmłodszych, promowali mundur i prezentowali sprzęt, jaki wykorzystują w codziennej służbie oraz podczas zabezpieczania imprez masowych. Przewodnicy psów służbowych zaprezentowali także umiejętności swoich czworonożnych partnerów.
14.09.2017
Lubliniec Współpraca Policji z innymi podmiotami Profilaktyka