Debatowali w Koszęcinie
Funkcjonowanie Posterunku Policji w Koszęcinie, poczucie bezpieczeństwa mieszkańców gminy, stały kontakt z dzielnicowym i możliwość sygnalizowania zagrożeń występujących w najbliższym otoczeniu, to główne zagadnienia, które poruszane były podczas debaty, która wczoraj odbyła się w Domu Kultury w Koszęcinie.
28.09.2017